O mnie

Karolina Czyczerska (Kaspura)

 

Witajcie w chaszczach moich myśli!:)

Z wykształcenia jestem architektem utforma czyczerska chaszczowiskokrajobrazu oraz… finansistą:]  Z zamiłowania natomiast – miłośniczką bajek dla dzieci, wycieczek rowerowych, śpiewania na cały głos, oraz czekolady w ilościach hurtowych.

Cechuje mnie zmienność emocji, słomiany zapał, i to, że wszystko mi się szybko nudzi. Kierunki studiów musiałam skończyć dwa, oprócz tego zrobić dwa kursy „zawodowe”. Pracowałam w kilku branżach, aktualnie zajmuję się marketingiem, sprzedażą i organizacją eventów w sieci escape roomów jaką jest Let Me Out.

Jeszcze jakiś czas temu współtworzyłam blog o tematyce wnętrzarskiej (który skądinąd, szczerze polecam:)), bo uwielbiam piękne wnętrza i przedmioty, jednak to krzaki są miejscem, w którym czuję się najbardziej u siebie.

Chaszczowisko powstało z wewnętrznej potrzeby pisania o ogrodach i zieleni. Z założenia ma być zbiorem wszystkiego, co kręci się wokół ogrodów, roślin i ogólnie – krajobrazu. Wszystkiego, co mnie w tej kwestii wznieca, ale też nierzadko – denerwuje. Dla kogo chcę pisać? Przede wszystkim dla laików. Jest mnóstwo blogów, których zawartość merytoryczna dosłownie powala na kolana i nawet nie śmiem z nimi konkurować. Pragnę lekko sobie pląsać po tematyce „okołoroślinnej” z humorem i swobodą, nie wdając się zanadto w szczegóły czy fachową nomenklaturę. Liczę, że może uda mi się w ten sposób przeciągnąć na zieloną stronę tych, którzy do tej pory trzymali się od niej z daleka – oto moja misja!:)

Mam nadzieję, że będziecie się tu dobrze bawić!:)

Pozdrawiam,
karolina podpis3

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować w dowolnej sprawie, piszcie na adres: garden@utforma.pl